Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Історико-археологічний музейний комплекс "Древній Любеч"

Антонієва печера (дальня) Антонієва (ближня) печера Спасо-Преображенська церква Кам’яниця П.Полуботка Пам’ятник на честь І з’їзду князів Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятник преподобному Антонію Печерському Пам’ятник Малуші
 
Історичний портал м.Любеч Исторический портал 

г.Любеч
Історико-археологічний комплекс 

"Древній Любеч" историко-археологический комплекс "Древний Любеч"
Любеч історичний Любеч 

исторический
Любеч православний
 Любеч православный
Любеч сьогодні
 Любеч сегодня

Головна » 2017 » Листопад » 27 » Презентація виставки С.О.Граба
14:19
Презентація виставки С.О.Граба

У суботу 25 листопада в історико-археологічному музейному комплексі "Древній Любеч" відбулась презентація виставки експонатів наданих музейному комплексу уродженцем Любеча С.О.Грабом.
Сергій Олександрович розповів небайдужим любечанам, які прийшли на виставку, про рідкісні предмети побуту та зброю Х-ХІІІ ст. знайдені на території Любеча.
Особливу увагу звернули пристутні на репродукцію портретів видатних людей життя і діяльність яких пов’язана з Любечем: княгині Ольги, Святослава Ігоревича, Добрині Нікитича, гетьманів України І.С.Мазепи, Павла Полуботка, графів Милорадовичів, з’їзду князів 1097 року. На презентації наш земляк передав музею нові експонати, а Любецькій ЗОШ для військового кабінету польовий телефон та каску зразка 1941 року.
Присутнім на згадку про зустріч були вручені календарі з видом Спасо-Преображенського храму та гербів Любеча 1719, 1742, 1997 років.

Фоторепортаж презентації можна подивитись ТУТ

 

Переглядів: 62 | Додав: Ковшун | Теги: музей, граб, виставка, презентація, Любеч, Древній | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Увага!!! При використанні матеріалів обов’язкове посилання на сайт©адміністрація сайту!
Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018

Сайт зареєстровано:
Era.com.ua Объявления, каталог компаний МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл Каталог сайтов Украины Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Киев Поддержите наш сайт в каталоге Infan.ru Украина-Сегодня: Каталог сайтов Белый каталог сайтов Каталог webplus.info Львівський каталог сайтів ebazar Мой интернет - каталог лучших сайтов, белый каталог сайтов с прямыми ссылками Интеллектуальный каталог ресурсов интернет Каталог проверенных ресурсов!