Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Історико-археологічний музейний комплекс "Древній Любеч"

Антонієва печера (дальня) Антонієва (ближня) печера Спасо-Преображенська церква Кам’яниця П.Полуботка Пам’ятник на честь І з’їзду князів Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятник преподобному Антонію Печерському Пам’ятник Малуші
 
Історичний портал м.Любеч Исторический портал 

г.Любеч
Історико-археологічний комплекс 

"Древній Любеч" историко-археологический комплекс "Древний Любеч"
Любеч історичний Любеч 

исторический
Любеч православний
 Любеч православный
Любеч сьогодні
 Любеч сегодня

Головна » 2018 » Червень » 15 » В ЧЕРНІГОВІ ТА СЕДНЕВІ ПРОЙШОВ МІЖНАРОДНИЙ ВОРКШОП
15:01
В ЧЕРНІГОВІ ТА СЕДНЕВІ ПРОЙШОВ МІЖНАРОДНИЙ ВОРКШОП
В рамках Проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва” 13–14 червня 2018 року в Чернігові та Седневі відбувся Міжнародний воркшоп “Дніпровський паром” за участі співробітників музеїв Чернігівської та Гомельської областей, під час якого за допомогою зовнішніх експертів були розроблені транскордонні міжмузейні туристичні маршрути, які з’єднають нас від музею до музею.
Воркшоп проводився у формі змагання трьох змішаних команд (по 6 учасників), що складалися із співробітників музеїв Чернігівської (Україна) та Гомельської (Білорусь) областей.
Від історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч" у воркшрпі приймав участь науковий співробітник музею Заліський Олександр Сергійович.

ДЕТАЛЬНІШЕ!!!

 

Переглядів: 163 | Додав: Ковшун | Теги: Дніпровський, Любеч, Чернігів, Седнів, Паром, Воркшоп, Древній | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Увага!!! При використанні матеріалів обов’язкове посилання на сайт©адміністрація сайту!
Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018

Сайт зареєстровано:
Era.com.ua Объявления, каталог компаний МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл Каталог сайтов Украины Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Киев Поддержите наш сайт в каталоге Infan.ru Украина-Сегодня: Каталог сайтов Белый каталог сайтов Каталог webplus.info Львівський каталог сайтів ebazar Мой интернет - каталог лучших сайтов, белый каталог сайтов с прямыми ссылками Интеллектуальный каталог ресурсов интернет Каталог проверенных ресурсов!