Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Історико-археологічний музейний комплекс "Древній Любеч"

Антонієва печера (дальня) Антонієва (ближня) печера Спасо-Преображенська церква Кам’яниця П.Полуботка Пам’ятник на честь І з’їзду князів Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятник преподобному Антонію Печерському Пам’ятник Малуші
 
Історичний портал м.Любеч Исторический портал 

г.Любеч
Історико-археологічний комплекс 

"Древній Любеч" историко-археологический комплекс "Древний Любеч"
Любеч історичний Любеч 

исторический
Любеч православний
 Любеч православный
Любеч сьогодні
 Любеч сегодня

Наукова робота

Треті любецькі історичні читання  присвячені 175-й річниці від дня народження Г.О.Милорадовича

   17 жовтня 2014 року в Любечі пройшла наукова конференція присвячена 175-ти річчю від дня народження Григорія Олександровича Милорадовича.
В конференції взяли участь провідні історики м.Чернігова, Києва, наукові працівники історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч".
Відкрив конференцію директор інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського Чернігівського НДПУ ім.Т.Г.Шевченка, проф. О.Б.Коваленко.
З вітальним словом виступили: Мойсієнко С.М. - директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, директор історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч" - Заліський С.В., любецький селищний голова Зарецький С.В.
З Доповідями виступили:
Коваленко О.О., кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського, ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Життя та громадсько-політична діяльність Г.О.Милорадовича".
Федорченко А.А., заступник директора з наукової роботи історико-археологічного музейного комплексу "Древній Любеч" з доповіддю "Родина Милорадовичів у спогадах та переказах мешканців Любеча".
Половнікова С.О., старший науковий співробітник Чернігівського обласного історичного музею ім.В.В.Тарновського з доповіддю "Нащадки Милорадовичів за кордоном".
Чугаєва І.К.,кандидат історичних наук, старший викладач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченко з доповіддю "Чернігівські княгині та князівни на сторінках літописів Любецького синодика: порівняльна характеристика".
Крайній К.К., кандидат історичних наук, начальник відділу наукових видань Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з доповіддю "Лаврські поменники та проблема їх публікації".
Крайня О.О., кандидат історичних наук, завідувач сектора історії Києво-Печерської лаври Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з доповіддю "Монастирські синодики як джерело: за пам’яткою Больницького монастиря".
Ситий Ю.М., старший науковий співробітник Центру археології та стародавньої історії Північного Лівобережжя ім.Д.Я.Самоквасова Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Пізньосередньовічні матеріали та забудова Любецького замку за матеріалами колекцій Б.О.Рибакова".
Кондратьєв І.В., кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Міщанство Любеча у системі оборони Любецького староства в XVI - першій половині XVII ст.".
Веремійчик О.М., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та археології України Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Забудова XVII-XVIII ст. поблизу кам’яниці П.Полуботка в Любечі".
Лаєвський А.С., науковий співробітник Чернігівського обласного історичного музею ім.В.В.Тарновського, аспірант кафедри історії та археології України Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Стародубська козацька старшина в оточенні наказного гетьмана П.Полуботка".
Бондар О.М., пошукувач кафедри історії та археології України Інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка з доповіддю "Мурована дзвінниця у с.Суличівка (сучасний стан та перспективи дослідження)".

Фото з конференції можна подивитись     ТУТ 

Деякі фотоматеріали конференції

 

 

Увага!!! При використанні матеріалів обов’язкове посилання на сайт©адміністрація сайту!
Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018

Сайт зареєстровано:
Era.com.ua Объявления, каталог компаний МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл Каталог сайтов Украины Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Киев Поддержите наш сайт в каталоге Infan.ru Украина-Сегодня: Каталог сайтов Белый каталог сайтов Каталог webplus.info Львівський каталог сайтів ebazar Мой интернет - каталог лучших сайтов, белый каталог сайтов с прямыми ссылками Интеллектуальный каталог ресурсов интернет Каталог проверенных ресурсов!