Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Історико-археологічний музейний комплекс "Древній Любеч"

Антонієва печера (дальня) Антонієва (ближня) печера Спасо-Преображенська церква Кам’яниця П.Полуботка Пам’ятник на честь І з’їзду князів Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятник преподобному Антонію Печерському Пам’ятник Малуші
 
Історичний портал м.Любеч Исторический портал 

г.Любеч
Історико-археологічний комплекс 

"Древній Любеч" историко-археологический комплекс "Древний Любеч"
Любеч історичний Любеч 

исторический
Любеч православний
 Любеч православный
Любеч сьогодні
 Любеч сегодня

Головна » 2017 » Червень » 18

Вперше давньоруське місто Любеч згадується в "Повісті временних літ" 882 року.
В цьому році це славетне місто святкуватиме 920-річчя знаменитого Першого з’їзду давньоруських князів, який ставив за мету об’єднати князівства для достойної відсічі завойовникам.
Нині про славну історію міста на Замковій горі пам’ятний знак на честь 1100-річчя Любеча та пам’ятник на честь Першого Любецького з’їзду князів, ближня та дальня печери Преподобного Антонія, кам’яниця Павла Полуботка, Спасо-Преображенський храм.
І ось, цього червневого дня група туристів з м.Київ вирішила відвідати це старовинне місто з метою більш глибшого ознайомлення з його багатою історією, відвідати ... Читати далі >>

Переглядів: 149 | Додав: Ковшун | Дата: 18.06.2017 | Коментарі (0)

Увага!!! При використанні матеріалів обов’язкове посилання на сайт©адміністрація сайту!
Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018

Сайт зареєстровано:
Era.com.ua Объявления, каталог компаний МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл Каталог сайтов Украины Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Киев Поддержите наш сайт в каталоге Infan.ru Украина-Сегодня: Каталог сайтов Белый каталог сайтов Каталог webplus.info Львівський каталог сайтів ebazar Мой интернет - каталог лучших сайтов, белый каталог сайтов с прямыми ссылками Интеллектуальный каталог ресурсов интернет Каталог проверенных ресурсов!