Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама

Історико-археологічний музейний комплекс "Древній Любеч"

Антонієва печера (дальня) Антонієва (ближня) печера Спасо-Преображенська церква Кам’яниця П.Полуботка Пам’ятник на честь І з’їзду князів Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятний знак на честь першої літописної згадки про Любеч Пам’ятник преподобному Антонію Печерському Пам’ятник Малуші
 
Історичний портал м.Любеч Исторический портал 

г.Любеч
Історико-археологічний комплекс 

"Древній Любеч" историко-археологический комплекс "Древний Любеч"
Любеч історичний Любеч 

исторический
Любеч православний
 Любеч православный
Любеч сьогодні
 Любеч сегодня

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Приємна новина...
11:08
Приємна новина...

Учора, 30 листопада 2017 року, в рамках програми Європейського Союзу була підписана низка угод про транскордонне співробітництво між Україною та Білорусією.
Загалом це ціла низка програм: Грузія - Азербайджан, Грузія- Вірменія, Україна - Молдова, а тепер ще й Україна та Білорусь. За програмою EaPTC передбачається низка проектів у прикордонних областях (за кошти ЄС).
Загалом із 160 проектів було обрано 18. Серед підписантів було кілька українських університетів. Вітємо Чернігівський національний технологічний університет та Національний університет "Острозька академія".
Маленьку перемогу разом із білоруськими колегами (ГО "Зелений хрест", м.Мінськ), здобув і Національний університет "Чернігівський колегіум", який разом із Любецьким історико-археологічним музеєм та іншими музеями області буде брати участь у створенні спільного музейного та туристичного простору.
Доклав до цього і свою працю Ігор Вікторович Кондратьєв, доцент кафедри всесвітньої історії інституту історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету.
Серед позитивних моментів - Любеч має отримати сучасний зал-фондосховище, обладнане за усіма правилами музейної справи.

 

Переглядів: 73 | Додав: Ковшун | Теги: Любеч, Древній | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Увага!!! При використанні матеріалів обов’язкове посилання на сайт©адміністрація сайту!
Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © Ковшун М.І. 2018

Сайт зареєстровано:
Era.com.ua Объявления, каталог компаний МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл Каталог сайтов Украины Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт бесплатно в каталог сайтов Киев Поддержите наш сайт в каталоге Infan.ru Украина-Сегодня: Каталог сайтов Белый каталог сайтов Каталог webplus.info Львівський каталог сайтів ebazar Мой интернет - каталог лучших сайтов, белый каталог сайтов с прямыми ссылками Интеллектуальный каталог ресурсов интернет Каталог проверенных ресурсов!